Members
Click on a school to see it on a map.

Air Balloon Hill Primary

Robert Worsfold

Ashley Down Schools

Laurence Pitt (Executive Head)

Ashley Down Schools (Brunel Field)

Don Collins (Head of School)

Ashley Down Schools (Downend Road)

Amy Sood  (Head of School)

Ashton Gate Primary

Sue Willson

Ashton Vale Primary

Viv Champeney

Avon Primary

Jane Atkins

Avonmouth CE Primary

Nicky McMahon

Badocks Wood Primary

Zak Willis

Bannerman Road Community Academy & Children's Centre

Paula Shore

Barton Hill Primary School & Specialist Children's Centre

Gina Lewis (Principal)

Begbrook Primary Academy

Duncan Cruickshank

Bishop Road Primary

Gillian Powe

Blaise Primary

Massimo Bonaddio

Brentry Primary

Geraint Clarke

Bridge Farm Primary

Geoff Mason

Bridge Learning Campus Primary

Neil Willey

Broomhill Infant School

Lesley Newman

Broomhill Junior School

Colin Thompson

Cabot Primary

Tom Burton

Cathedral Primary

Sara Yarnold

Cheddar Grove Primary

Paul Jeffery

Chester Park Infant School

Susan Tyte

Chester Park Junior School

Tony Phillips

Christ Church C of E Primary

Clare Jones

Claremont Special School

Alison Ewins

Colston's Primary

Alex Bell

Compass Point South Street School & Children's Centre

Linda Brown

Easton CE VA Primary

Peter Overton

Elmfield School for Deaf Children

Babs Day

Elmlea Infant School

Inge Fey

Elmlea Junior School

Clare Galliers

Fair Furlong Primary School

Emma Drew

Filton Avenue Primary

Anne Rutherford (Executive Head)

Filton Avenue Primary

Dan Rodeck (Head of School) Jo Barr (Head of School)

Filton Avenue Nursery School & Children's Centre

Jackie McGregor

Fishponds CE Academy

Mike Eatwell

Fonthill Primary

Kathryn Absalom

Four Acres Primary

Robert Lane

Frome Vale Primary Academy

Ros Farrell

Glenfrome Primary

Inger O'Callaghan

Greenfield E-ACT Primary Academy

Stephen Luke (Executive Head)

Greenfield E-ACT Primary Academy

Kate Richardson (Head of School)

Hannah More Primary

Sue Ramsay

Hareclive Academy

Mike Colcombe

Headley Park Primary

Miriam Fredrickson

Henbury Court Primary Academy

Jo Rice

Henleaze Infants

Mandy Martin

Henleaze Juniors

Adam Barber

Hillcrest Primary

Tim Browse

Holy Cross Catholic Primary School

Tony Nicholas

Holymead Primary School

Kathryn Slatcher

Horfield CEVC Primary

Jenny Taylor

Hotwells Primary

Catherine Delor

Ilminster Avenue Specialist Nursery School

Hilary Dunford

Knowle Park Primary

Andy Dewey

Knowle West Children's Centre & Nursery School

Sarah Salmon

Little Mead Primary Academy Trust

Barbara Daykin

Luckwell Primary

Kevin Jones

May Park Primary

Paul Bull

Merchants' Academy (Primary)

Julie Hearn

Millpond Primary

Mary Wyatt

Oasis Academy Bank Leaze

Peter Knight

Oasis Academy Connaught

George Franks

Oasis Academy Long Cross

Julia Dauban

Oasis Academy New Oak

Muriel Wilkins

Our Lady of the Rosary Catholic Primary

Gerald Kloska

Parson Street Primary

Jamie Barry

Perry Court Primary School

Annette Osborne

Redcliffe Children's Centre

Elizabeth Carruthers

Redfield Educate Together Primary Academy

Ros Farrell

Rosemary Early Years Centre

Toni Glazzard

School of Christ the King Primary

Anne Peachey

Sea Mills Primary

Shelley Dixon (Acting Head)

Sefton Park Infant & Junior School

Jan Lonsdale

Shirehampton Primary School

Louisa Munton

Southville Primary

Sandie Smith

SS Peter & Paul Catholic Primary

Carol Burns

St Anne's Infant School

Mary-Jane Hinchliffe

St Barnabas CE VC Primary

Jilly Pridmore

St Bernadette Catholic Primary

Barbara Lee

St Bernard's Catholic Primary

Meg Wilson

St Bonaventure's Catholic Primary

Lucille Charles

St George Primary

Shireen Hayes

St John's CE VC Primary

Justin Hoye

St Joseph's Catholic Primary

Matthew Condon

St Mary Redcliffe Primary

Emma Payne

St Michael's on the Mount Primary

Stuart McLelland

St Nicholas of Tolentine Catholic Primary

Jackie McCarthy

St Patrick's Primary

Michele Marshall

St Paul's Nursery School & Children's Centre

Lucy Driver

St Peter's C of E Primary

Livvy Sinclair-Gieben

St Philips Marsh Nursery School

Simon Holmes

St Teresa's Catholic Primary

Amanda Pritchard

St Ursula's E-ACT Academy

Tracy French

St Werburghs Park Nursery

Liz Jenkins

St Werburghs Primary

Claire Banks

Stoke Bishop C of E Primary

Philippa Hepworth

Stoke Park Schools

Gareth Simons

Summerhill Academy

Mandy Milsom

The Hope - Virtual School for Children in Care

Rachael Thomas

The Kingfisher School

Justin Vafadari

The Limes Nursery School & Children's Centre

Catherine Bolam

Two Mile Hill Primary

Jan McAll

Upper Horfield Community School & Children's Centre

Tim Seddon

Victoria Park Primary

Jack Lacey

Wansdyke Primary

Adam Smith

Waycroft Academy

Stella Sage (Associate Principal)

West Town Lane Academy

Jeremy Hughes

Westbury Park Primary

John Jolliffe

Westbury-on-Trym CE Academy

Cathy Milton

Whitehall Primary

Sarah Allen

Wicklea Academy

Simon Rowe (Principal)

Woodstock Special School

Les Haines